Semper Board Company skateboard logo

 

 

 

REGULAMIN

1. Postanowienia ogólne
Sklep internetowy Semper dostępny jest pod adresem www.semperboards.pl i prowadzony jest przez firmę:
SEMPER Szymon Jaros
ul. Korzenna 9B lok. 12
81-587 Gdynia
NIP 586-203-31-93
Numer konta do wpłat od zamówień dokonanych za pośrednictwem platformy sklepu:
Nest Bank
13 1870 1045 2078 1027 1631 0001

2. Dane osobowe
Składając zamówienie w sklepie internetowym Semper, klient wyraża zgadę na przetwarzanie oraz wykorzystywanie danych osobowych podanych w formularzu przez firmę Semper z siedzibą ul. Korzenna 9B lok.12, 81-587 Gdynia, w celu realizacji zamówienia oraz celach administracyjnych i statystycznych, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997 r. (Dz.U. nr 133 z 1997 r.). Każdy klient ma prawo do, wglądu do swoich danych osobowych, do ich korekty lub do ich usunięcia.

3. Ceny i wysyłka
Wszystkie ceny produktów na sklepie są cenami brutto. Sklep realizuje wysyłki jedynie na terenie Polski. Koszt przesyłki w przypadku zamówień przedpłaconych do kwoty 100PLN wynoszą 10PLN, w przypadku zamówień powyżej tej kwoty wysyłka towaru przedpłaconego jest gratis. W przypadku wyboru przesyłki pobraniowej, koszty wysyłki zwiększają się o 10PLN. Wysyłki realizowane są przez pocztę lub firmę kurierską.
Wysyłki robione najczęściej w ciągu 2 dni roboczych od momentu zamówienia. O wysłaniu przesyłki klient informowany jest e-mailowo lub poprzez SMS.
Jeśli przesyłka zostanie uszkodzona lub okradziona w transporcie prosimy o spisanie protokółu szkody w obecności doręczyciela. Nie spisanie protokołu szkody nie wstrzymuje oraz nie wyklucza rozpatrzenia reklamacji, ułatwia nam jedynie ustalenie winnego.
Sklep ponosi odpowiedzialność za towar od momentu przekazania go klientowi osobiście lub poprzez firmę kurierską.

4. Gwarancja, rękojmia i zwroty
Klient ma prawo do zwrotu towaru w ciągu 21 dni od daty jego otrzymania bez podania przyczyny. Warunkiem zwrotu jest odesłanie towaru kompletnego bez śladów użytkowania.
Sklep odpowiada za niezgodność towaru, w zakresie określonym Ustawą o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej.
W przypadku stwierdzenia wady klient ma prawo, do wymiany towaru na pozbawiony wad, do wystąpienia o obniżenie ceny lub do odstąpienia od umowy.
Sklep ustosunkuje się do złożonej reklamacji nie później niż w terminie 14 dni.

Wszystkie zwroty prosimy dokonywać na adres firmy:
SEMPER
ul. Korzenna 9B lok. 12
81-587 Gdynia
tel. +48503770171
semper@semperboards.pl
 

 

INSTAGRAM

 

FACEBOOK

 

 

SEMPER BOARD COMPANY ©