Semper Board Company skateboard logo

 

 

 

REGULAMIN

1. Postanowienia ogólne
Sklep internetowy Semper dostępny jest pod adresem www.semperboards.pl i prowadzony jest przez firmę:
SEMPER Szymon Jaros
ul. Korzenna 9B lok. 12
81-587 Gdynia
NIP 586-203-31-93
Numer konta do wpłat od zamówień dokonanych za pośrednictwem platformy sklepu:
Nest Bank
13 1870 1045 2078 1027 1631 0001

2. Dane osobowe
Składając zamówienie w sklepie internetowym Semper, klient wyraża zgadę na przetwarzanie oraz wykorzystywanie danych osobowych podanych w formularzu w celu realizacji i rozliczenia umów sprzedaży.
Administratorem danych osobowych jest firma SEMPER Szymon Jaros z siedzibą w Gdyni ul. Korzenna 9B lok.12. email: semper@semperboards.pl
Administrator przetwarza dane osobowe zgodnie z przepisami obowiązującego prawa polskiego oraz przestrzega zasad ochrony prywatności Klientów przewidzianych rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
Dane osobowe Klientów podawane w trakcie składania zamówienia są wykorzystywane w celu zawarcia umowy sprzedaży produktów, realizacji dostawy, oraz do innych czynności związanych z zawarciem lub wykonywaniem umów sprzedaży.
Każdy klient ma prawo do, wglądu do swoich danych osobowych, do ich korekty lub do ich usunięcia. Klient ma także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego ds. ochrony danych osobowych:
Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych (GIODO), ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa, Polska

3. Ceny i wysyłka
Wszystkie ceny produktów na sklepie są cenami brutto. Sklep realizuje wysyłki jedynie na terenie Polski. Koszt przesyłki w przypadku zamówień przedpłaconych do kwoty 250PLN wynoszą 12PLN, w przypadku zamówień powyżej tej kwoty wysyłka towaru przedpłaconego jest gratis. W przypadku wyboru przesyłki pobraniowej, koszty wysyłki zwiększają się o 10PLN. Wysyłki realizowane są przez pocztę lub firmę kurierską.
Wysyłki robione najczęściej w ciągu 2 dni roboczych od momentu zamówienia. O wysłaniu przesyłki klient informowany jest e-mailowo lub poprzez SMS.
Jeśli przesyłka zostanie uszkodzona lub okradziona w transporcie prosimy o spisanie protokółu szkody w obecności doręczyciela. Nie spisanie protokołu szkody nie wstrzymuje oraz nie wyklucza rozpatrzenia reklamacji, ułatwia nam jedynie ustalenie winnego.
Sklep ponosi odpowiedzialność za towar od momentu przekazania go klientowi osobiście lub poprzez firmę kurierską.

4. Gwarancja, rękojmia i zwroty
Klient ma prawo do zwrotu towaru w ciągu 21 dni od daty jego otrzymania bez podania przyczyny. Warunkiem zwrotu jest odesłanie towaru kompletnego bez śladów użytkowania.
Sklep odpowiada za niezgodność towaru, w zakresie określonym Ustawą o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej.
W przypadku stwierdzenia wady klient ma prawo, do wymiany towaru na pozbawiony wad, do wystąpienia o obniżenie ceny lub do odstąpienia od umowy.
Sklep ustosunkuje się do złożonej reklamacji nie później niż w terminie 14 dni.

Wszystkie zwroty prosimy dokonywać na adres firmy:
SEMPER
ul. Korzenna 9B lok. 12
81-587 Gdynia
tel. +48503770171
semper@semperboards.pl

5. Pliki Cookies
Pliki cookies to małe pliki tekstowe wysyłane przez stronę i przechowywane na komputerze.
Strona internetowa SEMPER nie zbiera w sposób automatyczny żadnych danych. Nie utrzumuje sesji oraz nie wymaga logowania. Strona nie wykorzystuje także reklamy behawioralnej.
 

 

INSTAGRAM

 

FACEBOOK

 

 

SEMPER BOARD COMPANY ©